|
Wij mensen zijn van nature geneigd om alles en iedereen in hokjes te plaatsen. Dat maakt het een stuk overzichtelijker, zo hoeven we niet bij iedereen lang na te denken, maar bepalen we op basis van uiterlijk en gedrag gelijk in welk hokje iemand hoort. Voor je hersenen is dat een manier om het niet te druk te hebben. Dit doen we niet alleen met mensen, maar ook met objecten. En net zoals je hersenen is de hele wereld druk bezig om producten te categoriseren. We hebben er zelfs een heel systeem bedacht om alle spullen en producten die we hebben in hokjes te plaatsen. Waar heb ik het dan over? Dan heb ik het natuurlijk over het systeem met barcodes. Ieder product heeft zijn unieke barcode op het etiket, het is een unieke naam waarmee je het product kan traceren. Dat is natuurlijk heel fijn dat we zo’n systeem hebben bedacht, maar dat moet elk bedrijf het natuurlijk ook nog gaan doen.
Zeker ook jouw eigen bedrijf moet al de producten gaan coderen met barcodes. Als je daat geen zin in hebt, dan staan wij van Koenig & Bauer voor je klaar! Wij hebben ons namelijk gespecialiseerd in de etikettering van levensmiddelen, en in het printen op folie, staal, plastic en nog veel meer. Kortom, wij specialiseren ons in de verpakking van producten, of dat nou planten of bananen zijn. Wij kunnen jou dus heel goed van dienst zijn hierbij, dus voel je ook vrij om hulp te vragen aan ons. Voor elke branche hebben wij passende opties qua coderen en voor printen. Ook hebben wij voor elke branche allemaal instapmogelijkheden gecreëerd. Zo hebben wij er dus voor gezorgd dat jouw bedrijf op deze manier eerst meer informatie krijgt over de eisen en de oplossingen van een passend coderingssysteem. Benieuwd? Ga naar onze website! |
| https://coding.koenig-bauer.com/nl/ |
Veelgestelde vragen
Wat is het doel van etiketten en barcodes op producten?▼
Etiketten met barcodes maken producten traceerbaar en helpen bij categorisering. Ze geven elk product een unieke naam waarmee je het kunt identificeren en volgen in het distributieproces.
Welke branchen kan Koenig & Bauer van dienst zijn?▼
Koenig & Bauer specialiseert zich in etikettering voor levensmiddelen en kan producten in alle branches voorzien van codes. Ze werken met diverse materialen zoals folie, staal en plastic.
Op welke materialen kunnen jullie printen?▼
We kunnen printen op folie, staal, plastic en nog veel meer materialen. Dit maakt het mogelijk producten in verschillende branches optimaal te etiketteren.
Biedt Koenig & Bauer instapmogelijkheden voor kleine bedrijven?▼
Ja, voor elke branche hebben we instapmogelijkheden gecreëerd. Dit stelt bedrijven in staat eerst meer informatie te krijgen over coderingseisen en passende oplossingen.
Hoe werken etiketten en barcodes in het systeem van categorisering?▼
Barcodes zijn een uniek identificatiesysteem dat producten in hokjes plaatst, net zoals onze hersenen dit doen. Dit maakt het mogelijk alle spullen overzichtelijk te organiseren en te traceren.
